Korzyści

 

  Relaksuj się w spa przez cały rok

Z wanny z hydromasażem ustawionej w ogrodzie lub na tarasie skorzystasz niezależnie od pory roku. Latem możesz traktować ją jako ekskluzywny ogrodowy basen z dodatkową atrakcją w postaci masujących bąbelków, a w chłodniejszych porach roku cieszyć się romantyczną, gorącą kąpielą w niecodziennym otoczeniu. Nawet chłodne dni nie musisz bać się o to, że zmarzniesz, ponieważ wanna utrzymuje stałą, przyjemną temperaturę wody.

Nie chcesz na stałe montować spa w ogrodzie? Chciałbyś móc latem zażywać kąpieli na zewnątrz, a zimą w domu? W takim razie powinieneś zdecydować się na wannę z hydromasażem FreeFlow Spas, którą możesz ustawić tam, gdzie tego potrzebujesz. 

 


   Wspólne miejsce na spotkania rodzinne

Chwile spędzane w rodzinnym gronie są wyjątkowe. Świat zmusza nas do podejmowania się coraz większej liczby obowiązków – praca i troska o codzienne zobowiązania sprawiają, że mamy coraz mniej czasu dla siebie. Dlatego każdą wspólnie spędzoną godzinę warto celebrować. Spraw, aby te najpiękniejsze pozostały na długo w Waszej pamięci. Wanny z hydromasażem to doskonałe miejsce do spędzania czasu w gronie rodziny. Dorośli mogą odprężyć się, zażywając masażu w ciepłej wodzie, a dzieci – wyszaleć się w bulgocącej wannie. Wyjątkowej oprawy całemu wydarzeniu dodadzą zamontowane w dużych wannach z hydromasażem diody LED, świecące różnymi kolorami.


  Jędrne i piękne ciało

Ciepła kąpiel w wannie z hydromasażem odpręża i łagodzi ból. Dzięki niej spięte mięśnie rozluźniają się, a samopoczucie ulega poprawie. Skupiając się na właściwościach prozdrowotnych, często zapominamy jednak, że kąpiel z masażem wodnym lub powietrznym także doskonale wpływa na kondycję skóry. Zabieg taki jest rekomendowany choćby dla osób, które mają problemy z rozstępami czy cellulitem.


Jak działa hydromasaż? Podczas kąpieli w wannie spa masujące strumienie powietrza lub wody poprawiają napięcie skóry, rozbijając zgromadzone pod jej powierzchnią grudki tłuszczu, i przyspieszają jego spalanie. W ten sposób sylwetka jest modelowana, skóra staje się lepiej ukrwiona, a pomarańczowa skórka znika.


 Zdrowie i dobre samopoczucie

"Sanus per aquam" oznacza tyle, co „zdrowie dzięki wodzie” – nie bez powodu właśnie skrótem od tego wyrażenia (spa) przyjęło się nazywać gabinety odnowy biologicznej. To właśnie odpowiednio wykorzystana woda pomaga troszczyć się o zdrowie organizmu. W formie hydromasażu pozwala zwalczyć wiele dolegliwości, rozluźnia i relaksuje.

Hydromasaż jest wskazany w przypadku wielu dolegliwości. Przede wszystkim łagodzi ból oraz napięcie mięśni i stawów, a także pobudza krążenie krwi i limfy. Kąpiel w wannie z hydromasażem pomocniczo stosuje się w reumatyzmie, artretyzmie czy w chorobach, w których problem dotyczy ruchomości kończyn. Kąpiel z masującymi strumieniami wodno-powietrznymi pozytywnie wpływa także na codzienne dolegliwości, których występowanie często związane jest ze stresującym trybem życia. Pomaga zwalczyć melancholię, łagodzi nerwice, wspiera w walce z bezsennością, a nawet podnosi libido.


  SZCZĘŚCIE I MOC ENDORFIN

Dobroczynne działanie gorącej kąpieli połączonej z masażem docenili już starożytni Rzymianie, spędzający długie godziny w łaźniach i termach. Dziś wanna z hydromasażem to luksus, który wcale nie wymaga wizyty w ekskluzywnym SPA – na przyjemną kąpiel możesz pozwolić sobie w zaciszu własnego domu. To doskonały sposób na relaks, który pomoże rozluźnić mięśnie, odprężyć ciało i umysł. 

Gorąca kąpiel to ta w temperaturze 36-38ºC. To doskonały sposób na odpoczynek po stresującym dniu pracy. Świetnie sprawdzi się także u osób aktywnych, które pragną odprężyć się po intensywnym treningu. Ciepła woda obniża ciśnienie, rozluźnia mięśnie i stawy, a także rozszerza pory, pomagając ciału pozbyć się szkodliwych toksyn. Relaksująca kąpiel redukuje także poziom negatywnych hormonów wytwarzanych przez organizm, kiedy czujemy stres. Pozytywnie wpływa natomiast na wydzielanie endorfin, dlatego doskonałą porą na odpoczynek w gorącej wodzie jest wieczór, kiedy chcemy wyciszyć się przed snem.