Monterey

Ponadprzeciętna wielkość tej wanny pozwala na równoczesne użytkowanie aż siedmiu dorosłym osobom. Śmiało można zorganizować w niej imprezę dla rodziny i znajomych. Wanna z hydromasażem Monterey posiada 22 profesjonalne dysze masujące wykonane ze stali nierdzewnej. Ta niedroga wanna spa sprawdzi się dla dużej rodziny jak również dla profesjonalnego ośrodka wypoczynkowego lub hotelu który potrzebuje profesjonalnego jakuzzi. W zestawie pokrywa termiczna i filtr.


Właściwości
 

PRZEŁOMOWA KONSTRUKCJA

Jednobryłowa, odlewana konstrukcja wanny zapewnia doskonałą izolację, trwałość, łatwość czyszczenia i piękny, niepowtarzalny design.

   
 

DOSKONAŁY HYDROMASAŻ

Poprawia obieg krwi, dotleniając i odżywiając każdą komórkę w ciele. Uśmierza ból, poprawia przemianę materii oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej

   
 

PODGRZEWANIE WODY

Kąpiel w wodzie o temperaturze 40oC szczególnie w okresie zimowym gwarantuje duży komfort i szybko likwiduje zmęczenie po długim dniu pracy. 

 

SYSTEM FILTRACJI WODY

Cichy i wydajny układ do filtracji wody może poszczycić się bardzo wysoką skutecznością filtracji i niskim kosztem wkładów filtrujących.

   
 

SYSTEM SMART WINTER MODE

System zabezpieczający wodę przed zamarznięciem. Jest absolutnie niezbędny do użytkowania wanny stojącej na zewnątrz podczas mrozów.

   
 

2 TRYBY PRACY

Wybierz tryb standardowy lub ekonomiczny aby zoptymalizować koszty energii elektrycznej i posiadać kontrolę nad podgrzewaniem wody.

Specyfikacja


Liczba miejsc: 7

   

liczba dysz: 22

   
 

Pojemność: 1200 l

  

Oświetlenie: LED

  

Szybki montaż: Tak

   

Kolory: Taupe, Espresso, Sand

 

Filtr: Powierzchnia 4,6 m2

   
 

Moc grzałki: 2 kW

   

Moc pompy: 1.1 kW (2 biegi)

  

Waga*: 170 kg / 2201 kg 

   
 

Wymiary: 221 X 196 X 87 cm

  

Zasilanie: 230 V

* Waga wanny / Waga wanny z wodą i użytkownikami 

Dostępna kolorystyka

Kliknij aby powiększyć zdjęcie

TaupeEspressoSand

Wyposażenie dodatkowe

Kliknij aby powiększyć zdjęcie

SchodkiOzonatorFiltry

 

 

 

  Jesteś zainteresowany zakupem? 

Zostaw swoje dane aby otrzymać ofertę cenową.